ליסינג סנטר

ביטוח מקיף

ליסינג  >  ביטוח רכב  >  ביטוח מקיף

פוליסת ביטוח מקיף מכסה מגוון סיכונים פוטנציאליים העלולים להגרם לרכב ולהוות נזק כלכלי לא מבוטל לבעליו ומטרתה לכסות את הוצאות המבוטח על תיקון רכבו.

מהו ביטוח מקיף לרכב?

ביטוח רכב מקיף מבטח את בעל הרכב עבור תרחישי נזק מגוונים אשר לא ניתן לחזותם מראש אך חשוב לקחת אותם בחשבון. בעל הרכב אינו מחוייב על פי חוק לבטח את רכבו בפוליסה זו אך רבים בוחרים לא לקחת את הסיכונים ולרכוש פוליסת ביטוח מקיף אשר במקרה הצורך, תגן עליהם מפני נזק כלכלי אפשרי.

במסגרת רכישת פוליסת ביטוח מסוכנויות הביטוח המבוטח נדרש לשלם סכום מסויים עבור נזקים עתידיים אותם תממן חברת הביטוח. במקרים נזקים מסויימים יידרש הלקוח לשלם סכום נוסף עבור השתתפות עצמית חלקית בנזק.

פוליסת ביטוח רכב מקיף

פוליסת ביטוח מקיף מכסה מגוון סיכונים וביניהם: אובדן או נזק הנגרם לרכב במקרה של תאונה, גניבה, פריצה, אש, שיטפון, סערה וכדומה. הפוליסה מכסה גם את הנזקים העלולים להגרם לצד שלישי המעורב במקרה של תאונה.

ביטוח מקיף: השוואת מחירים

מחירי ביטוח מקיף לרכב נקבעים בהתאם למספר מאפיינים הנבדקים ומוערכים על ידי חברות הביטוח. בין הקריטריונים המשפיעים על עלות הפוליסה נמצאים שווי הרכב, נתונים על הנהג כגון היסטוריית התביעות שלו, גילו וותק הנהיגה וכן פוטנציאל הגניבה של הרכב על פי סטטיסטיקות סוגי כלי רכב.

אנו ממליצים לבצע השוואת מחירים מקיפה ולקבל הצעות מסוכנויות ביטוח שונות על מנת לרכוש פוליסה משתלמת. בנוסף חשוב ביותר לוודא את גובה הפיצוי ועלות ההשתתפות העצמית ומה כלול במדיוק במסגרת הפוליסה על מנת לבחון את כדאיות העסקה.

 
פריים ליס 730