ליסינג סנטר

השכרת רכב בחו"ל

ליסינג  >  רכב ליסינג  >  השכרת רכב  >  השכרת רכב בחו"ל

השכרת רכב בחו"ל יעילה ביותר למי שמתכנן לטוס לחו"ל וזקוק לרכב בזמן השהות שם. חברות השכרה ישראליות מאפשרות לשכור רכב כבר מהארץ ולקבל את הרכב כבר בנחיתה בשדה התעופה בחו"ל. לפניכם כל המידע על השכרת רכב במגוון יעדים שונים ברחבי העולם.

למי זה מתאים?

מתכננים טיול בחו"ל ומעוניינים להוזיל את הוצאות התחבורה במזן שהותכם מעבר לים? השכרת רכב בחו"ל יכולה להתברר כמועילה ביותר למטרה זו.

תיירים ישראלים רבים מעידים כי מחירי ההשכרה היו זולים משמעותית מאשר נסיעות ברכב ובתחבורה ציבורית בחו"ל. המחשבה על נהיגה ברכב שכור בחו"ל מרתיעה לעיתים בשל החשש מהתמצאות במקום חדש ונהיגה ביעד לא מוכר. יחד עם זאת, בעולם של GPS ומערכות ניווט מתקדמות, היתרונות של השכרת רכבים בחו"ל עולים בהרבה על החששות. רכב שכור מאפשר גמישות בטיול והגעה ליעדים כפריים מוץ לאזורי הערים המתויירות. רכב צמוד בחו"ל הוא נוחות בלתי רגילה שכן אין צורך להצמד לזמנים קבועים של תחבורה ציבורית או לשם מחיר יקר עבור התניידות במוניות ספיישל.

יתרון נוסף ומשמעותי לבעלי עסקים הטסים למטרות עסקים השוכרים רכב הוא חסכון זמן חשוב בהמתנה לתחבורה ציבורית במדינה הזרה, המאפשר להם לנצל מירבית את זמנם למטרות עסקיות.

מחירי השכרת רכב בחו"ל יכולים לנוע ממחיר של 25$ ליום ומעלה. במרבית המקרים השכרה דרך חברות השכרה ישראליות נחשבת זולה יותר ועדיפה על פני השכרת רכב במדינת היעד בחו"ל.

חברות להשכרת רכב בחו"ל

חברות השכרת רכב בארץ משווקות גם עסקאות השכרה בחו"ל ביעדים רבים ברחבי העולם החל מהודו, ארה"ב ועד אוסטרליה. ניתן לבצע את ההזמנה טרם הנסיעה, כבר בארץ ולחסוך זמן בהגעה ליעד.

השכרה דרך הארץ יכולה להתבצע גם דרך אתרי האינטרנט של חברות ההשכרה, כך שניתן לקבוע את יעד האיסוף, משך תקופת ההשכרה והיעד להשבת הרכב בחו"ל. המשמעות היא שניתן לקבל רכב שכור כבר בנחיתה בשדה התעופה.

חבילות נופש לתיירים ישראלים כוללות לעיתים גם השכרת רכבים בחו"ל כחלק מהחבילה ורצוי לברר זאת עם חברת התיירות בטרם סוגרים את העסקה.

עסקאות השכרת רכב בחו"ל מחייבות לעיתים רשיון נהיגה בינלאומי לכן רצוי להצטייד באחד כזה טרם היציאה מהארץ. בנוסף, חשוב לברר עם חברת ההשכרה האם יש מגבלות על מסלול הנסיעה והאם יש צורך להחליף רכב במעבר בין מדינות וכמו כן מהם כבישי האגרה ומי נושא בתשלום.

 
פריים ליס 730