ליסינג סנטר

השכרת רכב בישראל

ליסינג  >  רכב ליסינג  >  השכרת רכב  >  השכרת רכב בישראל

השכרת רכב בישראל הינה אחת משיטות החכירה המוכרות לכולנו להוציא ליסינג רכב. בדרך זו, ישנה אפשרות לשכור רכב על בסיס יומי, חודשי ואף יותר. ככל שתקופת ההשכרה ארוכה יותר, כך מחיר ההשכרה זול ומשתלם יותר.

הוצאות הדלק הן כמובן על הנהג אשר מתחייב להשיב את הרכב כתקנו כולל בכמות הדלק שנרשמה טרם הנסיעה ומסירת הרכב לנהג. כל חברת השכרת רכב בישראל דואגת כי נציג מטעמה יסקור את הרכב ויבדוק תקינותו טרם מסירת הרכב. במידה ונמצאת תקלה כלשהיא בהשבתו, שלא דווחה, יישא השוכר בהוצאות.

השכרת רכב בארץ : למי זה מתאים?

השכרת רכב בארץ יכולה להתאים ללקוחות פרטים ועסקיים כאחד. השכרה לטווח קצר מתאימה בעיקר ללקוחות פרטיים או לתיירים לעומת השכרה לתקופה ארוכה המתאימה מאוד ללקוחות עסקיים, השוכרים רכב לעובדיהם למשך תקופה ארוכה ולעיתים אף בוחרים בעסקת ליסינג להוזלת העלויות.

כיצד שוכרים רכב בישראל?

אחת הדרכים לשכור רכב בארץ הוא להתקשר לסניף חברת ההשכרה הקרוב למקום מגורכם ולבצע את העסקה טלפונית או לחילופין, להגיע ישירות לסניף ולבצע את ההשכרה במקום.

מרבית חברות ההשכרה בישראל מאפשרות לבצע את עסקת ההשכרה און ליין באתר האינטרנט של החברה. בדרך זו ניתן לעיתים לקבל הנחה על ההזמנה דרך האינטרנט ובכך להוזיל את מחיר ההשכרה.

בהשכרת רכב דרך אתר האינטרנט של החברה תדרשו להזין את פרטי הרכב אותו אתם מעוניינים לשכור וכמובן את פרטי כרטיס האשראי לצורך התשלום. לאחר ביצוע ההזמנה און ליין תוכלו לאסוף את רכבכם בסניף החברה.

חברות להשכרת רכב בישראל

החברות המוכרות בשוק הישראלי ונחשבות מובילות בתחום השכרת רכב בישראל הינן אלדן, הרץ, שלמה סיקסט, באדג'ט ועוד. מרבית החברות מציעות גם מסלולי ליסינג שונים כגון ליסינג מימוני ותפעולי ולעיתים אף עסקאות טרייד אין.

חברות ההשכרה הגדולות בישראל מפותחות מאוד ובעלות סניפים רבים במיקומים שונים בארץ. ריבוי הסניפים מאפשר כמעט לכל לקוח בישראל לשכור רכב בסניף הקרוב לביתו. יתרון נוסף הקיים לחברות אשר בבעלותן סניפים רבים בישראל הוא הטיפול המהיר המתאפשר במקרי תקלות שונים בהם נדרשת אספקת רכב חלופי ללקוח.

בבואכם לבחור חברה להשכרת רכב בישראל, מומלץ לבצע השוואת מחירים בין מספר חברות שונות, על מנת לבצע את העסקה המשתלמת ביותר.

 
פריים ליס 730