ליסינג סנטר

השכרת רכב מסחרי

ליסינג  >  רכב ליסינג  >  השכרת רכב  >  השכרת רכב מסחרי

השכרת רכב מסחרי מתאימה לבעלי עסק, לחברות ואף ללקוחות פרטיים החפצים לרתום לצרכיהם רכב מסחרי לשימוש חד פעמי או לטווח ארוך. בעלי עסקים יכולים לשכור רכב לצורכי שינוע והובלת סחורה ללקוחותיהם. לקוחות פרטיים העומדים בפני מעבר דירה ומעוניינים להעביר את תכולת הדירה בכוחות עצמם, עשויים גם הם למצוא יתרון בהשכרת רכב מסחרי, כמו גם אנשים פרטיים שמתכוונים לנסוע לטייל וזקוקים לרכב מסחרי גדול לשם כך.

בחירת רכב מסחרי להשכרה

אנשים רבים המעוניינים להשתמש ברכב מסחרי לפרקי זמן מוגדרים מראש, בוחרים לפנות לחברות ההשכרה ולשכור רכב מסחרי שישרת את מטרתם. הואיל ולא כל הלקוחות ששוכרים רכב מסחרי בקיאים בענייני מכוניות מסחריות, קיים החשש שיבחרו במכונית שלא בהכרח תענה על דרישותיהם ותספק את צורכיהם. על מנת להמנע מבחירה שגויה ולהבטיח שבמהלך השכרת רכב מסחרי ייבחר הרכב המתאים, יש לשים לב אל מספר דגשים טרם בחירת הרכב.

ראשית יש להגדיר את המטרה לשמה שוכרים את הרכב המסחרי. במידה ושוכרים רכב מסחרי למטרת הובלת מטענים גדולים, יש להקפיד על נפח רכב מסחרי גדול, חזק ומתאים. מאידך, אם מטרת שכירת הרכב היא שינוע פועלים יש להקפיד שמספר המקומות ברכב יענה על הדרישות.

דגש נוסף שכדאי להתייחס אליו בשלב בחירת הרכב המסחרי הוא כמובן התקציב אותו אתם מעוניינים להקצות לעניין השכרת הרכב המסחרי. בעקרון, השכרת רכב מסחרי נעה בטווח של קשת מחירים רחבה בהתאם למגוון הרכבים המסחריים הקיים, לכן כדאי לערוך בדיקה מקיפה, לבצע השוואת מחירים בין חברות ההשכרה השונות ולתור אחר ההצעה האטרקטיבית ביותר.

 
פריים ליס 730