ליסינג סנטר

השכרת רכב

ליסינג  >  רכב ליסינג  >  השכרת רכב

השכרת רכב על בסיס יומי, חודשי או יותר מהווה חלופה לליסינג, במקרים בהם הלקוח אינו מעוניין להתחייב לתקופת חכירה ארוכה הנדרשת במסלולי הליסינג. מרבית הלקוחות בוחרים במסלול ההשכרה כאשר מדובר בהשכרה לטווח קצר יחסית, מה שלא ניתן לעשות במסגרת עסקאות ליסינג.

השכרת רכבים מחברת ההשכרה כוללת טיפולים, ביטוח ואחזקה, להוציא תשלומי דלק. הלקוח מקבל רכב מוכן לשימוש בו הוא יכול לנסוע כאוות נפשו, תוך עמידה בהגבלת ק"מ שהוקצבה במסגרת העסקה. חריגה ממגבלת הק"מ שהוקצבו תחייב את הלקוח בתשלום נוסף. בתום תקופת ההשכרה, על הלקוח להשיב את הרכב לחברת ההשכרה עם טנק דלק מלא, כפי שקיבל אותו.

למי זה מתאים?

ישנם מקרים בהם השכרת רכב יכולה להוות פתרון יעיל ועדיף על שימוש ברכב פרטי. זוגות רבים בוחרים לשכור רכב ליום חתונתם ומעדיפים לבלות את הנסיעה ביום זה ברכב נוח ומפואר לכבוד האירוע החגיגי. אחרים שוכרים רכב למטרות טיול המאפשר להם לנסוע בנוחות במהלך ימי הטיול. אנשים הזקוקים להובלת ציוד בוחרים לעיתים באפשרות של השכרת רכב מסחרי המסייע להם במטרה זו וישנם כאלה שמכרו את רכבם ובוחרים לשכור רכב עד שיקנו רכב חדש. כך או אחרת, השכרה מועילה, נוחה ומשתלמת ביותר כאשר יש צורך ברכב לתקופה קצרה ללא התחייבות לטווח ארוך.

כמה עולה לשכור רכב?

מחירי השכרת רכב משתנים בהתאם ליוקרת הרכב ולשנת ייצורו וכמובן בין חברות ההשכרה השונות. המחירים נעים בממוצע בטווח של 110 ₪ ליום ויכולים להגיע גם לאלפים בודדים, בהתאם לסוג הרכב.

השוכר נהנה משימוש ברכב חדש בתקופת ההשכרה, ללא דאגות לביטוח וטיפולים אך בחישוב כדאיות העסקה יש לקחת בחשבון גם את הוצאות הדלק הפוטנציאליות החלות על השוכר.

חברות השכרת רכב

ישנו מגוון גדול של חברות השכרת רכב בארץ דרכן ניתן לשכור רכב לטווח קצר או ארוך. חלק מהחברות מבצעות גם עסקאות של השכרת רכב בחו"ל כך שניתן כבר מהארץ לסגור את העסקה.

בבואכם לבחור חברה חשוב לקבל פרטים על החברה. סביר להניח שחברה גדולה שלה סניפים רבים יכולה לספק מענה ופתרון מהיר יחסית לחברה קטנה יותר. הדבר יכול להתבט בחשיבותו במקרי תקלות בהם זקוקים לרכב חלופי כחלק מהשירות. חברה בעלת סניפים רבים תוכל לספק את השירות במהירות וביעילות.

בנוסף, מומלץ ביותר לבצע השוואת מחירים בין חברות השכרת רכב השונות שכן הפער יכול להיות גדול. במידה ואתם מעוניינים לשכור רכב לטיול או כחלק מחבילת נופש, בדקו מול בית המלון או סוכנות התיירות האם יש הסדר כלשהו עם חברה מסויימת.

מעוניינים לקבל מידע אודות החברות המובילות בשוק? כנסו לעמוד חברות השכרת רכב ותוכלו לקבל את כל המידע על אלדן, שלמה סיקסט, באדג'ט, אוויס, הרץ, אלבר ועוד!

אתר ליסינג סנטר מאפשר לכם לקבל הצעות מחיר מחברות ההשכרה המובילות בארץ. מלאו פרטים בטופס ותוכלו לבצע השוואת מחירים קלה ונוחה!

 
פריים ליס 730