ליסינג סנטר

ליסינג אופנועים

ליסינג  >  ליסינג רכב  >  ליסינג אופנועים

חולם על אופנוע אבל לא יודע כיצד לממן אותו? ליסינג אופנוענים יגשים לך את החלום! המושג ליסינג מתקשר לכולנו עם מכוניות אך מי אמר שרק כלי תחבורה על ארבעה גלגלים יכול ליהנות מליסינג? ישנן חברות ליסינג המציעות מסלולי ליסינג אופנועים, המאפשרים לכל אופנוען לרכב על אופנוע חדש.

אפשרויות המימון המגוונות של כלי רכב חדשים הולכות ותופסות תאוצה גם בעולם האופנועים וחברות ליסינג מציעות מגוון מסלולי מימון נוחים לליסינג אופנועים או קטנועים. היתרון המשמעותי ללקוח הוא ההזדמנות להתקדם לאופנוע חדש ללא צורך בהשקעת סכום התחלתי גבוה על קניית האופנוע, זאת באמצעות תנאי המימון האטרקטיביים של עסקאות הליסינג השונות.

מסלולי ליסינג אופנועים, בדומה למכוניות מתאימים הן ללקוחות פרטיים והן לבעלי עסקים כגון חברות משלוחים היכולים באמצעות עסקת הליסינג להינות מיתרונות דומים לאלה של ליסינג רכב.

מהו ליסינג אופנועים?

עסקת ליסינג אופנועים, בדומה לליסינג רכב הינה עסקת חכירה המאפשרת לרכוש אופנוע חדש מחברת ליסינג תמורת תשלומים קבועים על בסיס חודשי. שיטת מימון זו ותנאי התשלומים הנוחים הופכת את העסקה למשתלמת ביותר לכל מי שמעוניין לקנות אופנוע חדש.

עסקת ליסינג לאופנוע מאפשרת בתום תקופת ההסכם לקזז את התשלומים החודשיים ששולמו על ידי הלקוח ולשלם את יתרת שווי האופנוע ובכך לרכוש אותו מחברת הליסינג.

ליסינג לאופנועים ניתן לבצע במסגרת שני מסלולי ליסינג עיקריים: ליסינג תפעולי וליסינג מימוני.

ליסינג אופנוע תפעולי

בדומה לליסינג רכב תפעולי, במסלול ליסינג תפעולי לאופנועים העסקה כוללת תשלומים חודשיים לחברת הליסינג עבור עלויות התפעול וההוצאות הנלוות של האופנוע כגון אגרות, טיפולים, ביטוח ורישוי, למעט הוצאות דלק.

ליסינג אופנועים תפעולי חוסך ללקוח את הטיפול באופנוע וההוצאות הנלוות לאחזקתו ולכן נחשב יקר יותר מאשר מסלול ליסינג מימוני לאופנוע.

• קראו מידע נוסף בנושא ליסינג תפעולי

ליסינג אופנוע מימוני

ליסינג מימוני לאופנועים מהווה עסקת מימון לקניית אופנוע חדש מחברת ליסינג אך אינו כולל את ההוצאות השוטפות על טיפולים לרכב, ביטוח ואחזקה. שיטת המימון במסלול זה דומה לליסינג רכב מימוני כאשר הלקוח משלם מקדמה המהווה חלק מעלות האופנוע בנוסף לתשלום חודשי קבוע של היתרה למשך תקופה של בין 3-5 שנים, בהתאם לתוכנית הליסינג.

התשלומים החודשיים במסלול זה הינם עבור השימוש באופנוע עד לתום תקופת העסקה שאז ניתן יהיה לשלם את היתרה ולרכוש את האופנוע מחברת הליסינג. אפשרות נוספת העומדת לרשות הלקוח בסיום העסקה היא להתקדם לאופנוע חדש ולהמשיך במסלול ההחזר החודשי.

כאמור, בשל העובדה שבניגוד לליסינג תפעולי לאופנוע, במסלול מימוני האחריות על אחזקה וטיפולים לאופנוע חלה על הלקוח, מסלול ליסינג אופנוע מימוני הינו זול יותר.

• קראו מידע נוסף בנושא ליסינג תפעולי

קיימות בשוק חברות רבות אשר ברשותם מחלקה מיוחדת של ליסינג אופנועים. מעוניינים קבל הצעות מחיר מחברות הליסינג המובילות בארץ? מלאו פרטים בטופס באתר ובצעו השוואת מחירים קלה ומהירה!

 
פריים ליס 730