ליסינג סנטר

ליסינג יד ראשונה

ליסינג  >  מדריך ליסינג  >  ליסינג יד ראשונה

כאשר אומרים ליסינג מיד ראשונה מתכוונים לקניית רכב יד ראשונה מליסינג. חברות ליסינג מאפשרות ללקוחותיהם לקנות רכבי יד ראשונה שאינם בהכרח חדשים בעלות משתלמת ואטרקטיבית. באמצעות ליסינג יד ראשונה ניתן לרכוש רכבים המתוחזקים מצוין, מטופלים כנדרש ומטופחים חיצונית ופנימית וליהנות מביטחון וראש שקט בכל הנוגע למצב הרכב.

קניית רכב מיד ראשונה

רבים מאיתנו חולמים על רכב חדש ואיכותי אבל לא כולנו יכולים להרשות לעצמנו לספק את ההון הראשוני הנדרש להגשמת חלום זה. ליסינג יד ראשונה יכול להגשים לנו חלק מהחלום ואף את החלק המרכזי שבו. בעזרת ליסינג מיד ראשונה אנו יכולים ליהנות מרכב איכותי ושמור בעלות משתלמת ובפריסת תשלומים נוחה וכדאית. נכון, אומנם הרכב שנרכוש אינו חדש לחלוטין, אך עצם היותו רכב יד ראשונה שנרכש מליסינג מבטיח לנו את השקט והנחת שמלווה בהליך קניית רכב באמצעות ליסינג.

כאשר אנו בוחרים לקנות רכב מיד ראשונה על ידי מסלולי הליסינג האטרקטיביים אנו חוסכים את כאבי הראש והדאגות הרבות שכרוכות בקניית רכב מבעלים פרטיים ומבטיחים לעצמנו רכב מטופל, מתוחזק היטב ובמצב שמור. יתר על כן, הליך קניית רכב מליסינג מאפשר ללקוח לבחור מתוך מגוון רכבים איכותיים ומטופחים את הרכב המועדף עליו, וליהנות ממחיר משתלם ( בדרך כלל ניתנת הנחה של עד 25 אחוזים ממחירון הרכב הנבחר ) ומתנאי תשלום נוחים הפרושים על מספר חודשים.

רכב יד ראשונה מליסינג – היתרונות

היתרונות שברכישת רכב יד ראשונה מליסינג רבים ומגוונים. היות וליסינג מאפשר קניית רכב יד ראשונה במצב טוב ושמור, רבים בוחרים לפנות לחברות הליסינג, לשמוע את הצעות המחיר שלהן ולקנות מהן רכבי יד ראשונה. אחד היתרונות הבולטים שבקניית רכב יד ראשונה מליסינג הוא אופן רכישתו. תנאי התשלום נוחים, גמישים ומשתרעים על מספר תשלומים חודשיים קבועים. יתרון נוסף הוא מצבו של הרכב. ליסינג מבטיח לכם קניית רכב מתוחזק, שמור ומטופל כנדרש. רכב יד ראשונה הנקנה מליסינג מגיע אליכם עם כל התעודות ודפי המעקב לטיפולים שעבר.

 
פריים ליס 730