ליסינג סנטר

ליסינג יד שניה

ליסינג  >  מדריך ליסינג  >  ליסינג יד שניה

ליסינג יד שניה הוא הפתרון האידיאלי לכל מי ששואף לקנות רכב במינימום עלויות ובמקסימום ביטחון. ליסינג יד שנייה כמו שאר מסלולי הליסינג המוצעים כיום, מאפשר ללקוחותיו לקנות רכב מחברות הליסינג, בתנאי תשלום נוחים ובהרגשת ביטחון אודות איכותו וטיבו של הרכב. הרכבים שמציעות חברות הליסינג למכירה כרכבי יד שנייה, הם בעצם אותם הרכבים שהיו כל הזמן בבעלותם, באחזקתם ותחת טיפולן.

קניית רכב מיד שניה

עסקאות ליסינג בכלל וליסינג יד שניה בפרט הפכו לאחרונה לפופולאריות ומקובלות בארצנו. עקב זאת נוצרה תחרות בולטת בין חברות הליסינג השונות על הלקוחות, כאשר כל אחת מהן מנסה למתג את עצמה כמקצועית וכמשתלמת ביותר. הצרכנים מצידם מרוויחים מהמצב וזוכים ליהנות מהצעות מחיר אטרקטיביות ומתנאי מימון רווחיים. טרם קניית רכב יד שנייה מליסינג כדאי להקפיד על מספר שלבים ביניהם בדיקה מקיפה של הצעות כדאיות והשוואתן להצעות מתחרות. כאשר עורכים סקר כדאי להקפיד על בדיקה פרטנית של כל "החבילה" שחברת הליסינג מציעה ורק אז להשוות להצעות המחיר שהתקבלו מחברות ליסינג אחרות.

שלב נוסף שכדאי לבצעו טרם סגירת העסקה הוא שלב ההתמקחות וההתדיינות על מחיר הרכב. חשוב לזכור כי חברות ליסינג יד שניה רוכשות את הרכבים שלהן בהנחה של עד 20% ולכן הם יכולים בהחלט להוזיל בכמה אלפים את מחירי הרכב השגרתיים. בנוסף, אם חברת ליסינג אחת הציעה לכם הצעה אטרקטיבית יותר מחברת הליסינג האחרת שפניתם אליה, הרגישו חופשי לחזור אל המתחרים ולהתמקח מחדש על ההצעה.

רכב יד שנייה מליסינג - היתרונות

עסקאות ליסינג יד שניה, בדומה לשאר עסקאות הליסינג, טומנות בחובן מבחר יתרונות אשר מסייעים ללקוחותיהם לרכוש את הרכבים. אחד היתרונות שליסינג יד שנייה מציע הוא כמובן האפשרות לקנות רכב יד שנייה מבעלים אחראיים שטיפלו היטב ברכב, שמרו על תקינותו ודאגו כל הזמן לאחזקתו ולמראהו החיצוני והפנימי.

יתרון חשוב נוסף, הוא האפשרות לקנות רכב יד שניה בתנאי מימון נוחים ומשתלמים. ליסינג יד שנייה מאפשר ליהנות מפריסת תשלומים נוחה המשתרעת על מספר חודשים רב (בהתאם לתנאי העסקה שתסגרו עם חברת הליסינג) וכמובן להמנע מהצורך לקנות רכב באמצעות הון רב שלא תמיד נמצא ברשותנו. כמו כן, ליסינג יד שנייה חוסך לכם זמן יקר, דאגות וכאבי ראש הכרוכים בהתרוצצויות וחיפושים אחר רכב טוב.

 
פריים ליס 730