ליסינג סנטר

ליסינג ישיר

ליסינג  >  חברות ליסינג  >  ליסינג ישיר

חברת ליסינג ישיר בע"מ מתמחה בפתרונות פיננסיים באמצעות עסקאות ליסינג. חברת ליסינג ישיר נוסדה בשנת 2003 ע"י מר אבי חזן, שמשמש מנכ"ל החברה, שהציב והשיג עבור חברת ליסינג ישיר מטרה ברורה – להיות מובילת ענף הליסינג המימוני בישראל, במקביל למתן השירות הטוב ביותר. הסטנדרט הגבוה בו עומדת החברה, השירות שנחשב כערך עליון והיחס האדיב, כמו גם הניסיון העשיר שנצבר, מציבים את צרכיך ודרישותיך במרכז העניינים ומעניקים לך שקט נפשי וכלכלי לאורך כל תקופת העסקה ולאחריה.

שירותי חברת ליסינג ישיר

ליסינג ישיר נחשבת למובילת ענף הליסינג בישראל, הודות לגב פיננסי איתן, כוח קנייה גדול וניסיון רב, תוך שיתוף פעולה הדוק ושוטף עם יבואני הרכב. מיצוב זה מאפשר לחברת ליסינג ישיר להציע פתרונות מימון שונים וכדאיים לכל סוגי כלי הרכב: מיני, משפחתיות, מנהלים, רכבי יוקרה, רכבי נישה ייחודיים, רכבי שטח 4X4, כלי רכב מסחריים, משא קל וכבד.

אלפי לקוחותינו, במגזר העסקי כמו גם בפרטי, יעידו על שביעות רצון מלאה מתנאי העסקאות המצוינים שלנו, כמו גם מהשירות האדיב ומאספקת רכב מהירה.

ליסינג ישיר - מסלולי ליסינג

מנהלי תיקי הלקוחות ויועצי המימון של חברת ליסינג ישיר ישמחו להעניק גם לך שירות ויעוץ מכל הלב, ויתאימו עבורך את עסקת הליסינג הטובה ביותר עבורך, תוך דגש על אמינות ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

מסלולי הליסינג של ליסינג ישיר מתאימים לכל אחד. כל תהליך הרכישה מתבצע דרך חברת ליסינג ישיר, תוך מתן תשומת לב מלאה לדרישות הלקוח מבחינת תנאי התשלום, סוג הרכב וחבילת האבזור המבוקשת

יצירת קשר

טלפון: 1-700-700-829 או 9779* מכל טלפון.

 
פריים ליס 730