ליסינג סנטר

ליסינג לפרטיים

ליסינג  >  ליסינג פרטי  >  ליסינג לפרטיים
ליסינג פרטי: מידע נוסף

שיטת הליסינג כבר מזמן לא מכוונת את יעדיה לקהל החברות והמוסדות הציבוריים הרחבים בלבד ע"י מכירת ליסינג תפעולי אלא מרחיבה עצמה אף לשוק ליסינג לפרטיים.

ליסינג פרטי בהגדרתו הינו שיטת מימון אשר מסייעת לך, פשוטו כמשמעו, הלקוח מן המניין, ליהנות מרכישת רכב בדרך נוחה ע"י פריסת תשלומים. ליסינג לפרטיים שונה מהותית מליסינג תפעולי, אשר במסגרתו נהנה הלקוח מהטבת מימון דלק, אחזקת רכב שוטפת, ביטוח ושאר הוצאות טיפוליות לרכב. הוא אמנם מאפשר הקלה באופן התשלום, שלא כמו בקניית רכב בה אתה נדרש לשלם הסכום מיידית באם לא בוצעה עסקת טרייד אין, אך כלקוח ליסינג אתה חייב לקחת בחשבון את שאר ההוצאות הנ"ל.

20%-50% משווי הרכב מוענק במקדמה לחברת הליסינג ביום הסכם הרכישה, ושאר התשלומים מתפרסים בהתאם. כמו כן, ישנן פוליסות אשר מציעות במסגרת העסקה הוזלה בטיפולי הרכב, השתתפות בהוצאות, הנחות מיוחדות ועוד. יתרון נוסף הוא אופציית שדרוג הרכב החדש לאחר כמה שנים.

החסרון המובהק של עסקאות ליסינג לפרטיים הוא נושא הריביות וירידת ערך הרכב אשר בממוצע עומד על 13% מערכו הראשוני. על כן, רצוי לבצע בדיקה מקיפה בנושא הלוואות שייתכן ותשתלמנה מבחינת תנאי הריביות בשוק.

כך או אחרת, חברות ליסינג מציעות ללקוחות פרטיים פוטנציאליים שאינם יכולים להרשות לעצמם בהוצאה אחת גדולה, את היכולת לרכוש מכונית חדשה שמורה ואמינה, בפריסה נוחה של תשלומים.

• לקבלת מידע נוסף והצעות מחיר עבור ליסינג פרטי
 
פריים ליס 730