ליסינג סנטר

ליסינג מכוניות

ליסינג  >  ליסינג רכב  >  ליסינג מכוניות

ליסינג מכוניות הוא אפשרות נהדרת לקבל רכב חדש בפריסת תשלומים נוחה ואטרקטיבית. חברות ליסינג רבות מציעות שלל מכוניות ליסינג לבחירת הלקוח על פי טעמו וצרכיו האישיים. מכוניות הליסינג המוצעות בכל אחת מהחברות מחולקות לקבוצות בהתאם למאפיינים וקריטריונים דומים ומחירי עסקאות הליסינג משתנים בין היתר, בהתאם לסוגי הרכב המבוקשים.

ליסינג מכוניות יכול להתבצע במסגרת עסקת ליסינג מימוני או תפעולי ופונה לקהל לקוחות רחב הכולל לקוחות עסקיים ופרטיים.

ליסינג מכוניות לחברות

ליסינג מכוניות נפוץ ביותר בקרב חברות גדולות המבקשות לחסוך זמן וטרחה על רכישת רכבי חברה והטיפול בהם ומעדיפות לקבל שירותים של חברת ליסינג המנהלת את צי הרכבים בחברה.

חברות ליסינג רבות מאפשרות למנהלי החברה להחליף את רכביהם מדי שנה דבר המאפשר לחברה לשדרג את תנאי העבודה של עובדיה.

מכוניות ליסינג למכירה

מכוניות ליסינג, אשר מוצעות פעמים רבות למכירה, הינן עדיפות מאשר רכישת רכב מהשכרת רכב. בעוד שבהשכרת רכב, מאות "ידיים" נהגו ברכב, כל אחד בדרך נהיגתו, המכוניות בעסקאות ליסינג רכב ברוב המקרים עמדו לרשות עובד חברה אחד לאורך שנות רכישת ליסינג . זוהי גם הסיבה שאחוזי הירדיה בערך הרכב קטנים בקניית ליסינג מכוניות יד שנייה, מאשר קניית רכב מהשכרה, אשר לרוב בעל קילומטראז' רב ובעל סיכוי הערכה גבוה יותר לתאונות ופגמים בחלקי החילוף השונים הנמצאים ברכב.

בחירת מכונית בעסקת ליסינג

ליסינג מכוניות מאפשר ללקוח לנהוג על מכונית חדשה ולעיתים אף על מכונית חלומותיו. תהליך בחירת מכונית במסגרת עסקת ליסינג מכוניות כולל שיקולים מגוונים ועל מנת לבצע עסקת ליסינג משתלמת וכדאית רצוי להגיע לחברת הליסינג לאחר שיודעים בדיוק איזה מכונית רוצים.

הדבר הראשון שיש לשקול בעת בחירת מכונית מליסינג הוא את השימוש אותו מייעדים למכונית. האם אנו זקוקים למכונית משפחתית גדולה או קטנה, רכב מנהלים או רכב ספורט? התשובה לשאלה זו טמונה בייעוד והמטרה לשמה אנו זקוקים לרכב.

שיקול שני וחשוב לא פחות הינו התקציב העומד לרשותינו. יש לחשב את גובה התשלום החודשי אותו צריך לשלם במסגרת עסקת הליסינג בצורה כזו שלא יחרוג מהתקציב החודשי וההוצאות בהם מסוגלים לעמוד בהתאם להכנסה החודשית. כדאי לבצע את חישוב ההחזר החודשי בסיוע נציג של חברת הליסינג על מנת לא לפספס הוצאות נלוות הכלולות בעסקה.

בנוסף, חשוב ביותר לבדוק את רמת הבטיחות של מכונית הליסינג. רצוי לברר בחברת הליסינג איזה מבחני בטיחות עבר הרכב ולהכיר אותו.

כדאי ומומלץ גם לקבל חוות דעת מאנשים המחזיקים או נוהגים במכונית דומה לזו שבה אתם מעוניינים ולקבל כמה שיותר מידע על אמינות ותקינות המכונית.

ולבסוף, בטרם החלטתכם הסופית, בצעו השוואת מחירים בין חברות ליסינג שונות. אתר ליסינג סנטר מאפשר לכם לבצע השוואת מחירי ליסינג בקלות ובמהירות. השאירו את פרטיכם בטופס וקבלו מגוון הצעות מחברות הליסינג המובילות!

 
פריים ליס 730