ליסינג סנטר

ליסינג רכב

ליסינג  >  ליסינג רכב

ליסינג רכב הוא עסקת חכירה בה הלקוח שוכר רכב מחברת ליסינג תמורת תשלום חודשי לתקופה מוגדרת מראש שבסופה יכול הלקוח לרכוש את הרכב תמורת יתרת התשלום עבור מחיר הרכב.

בימינו ישנה קורלציה בין עליית מחירי רכבים חדשים בשוק לבין ירידת ערך הרכבים הישנים לכן ליסינג רכב הוא ללא ספק העסקה המשתלמת ביותר. בעוד שרכב הינו נכס אשר מאבד את ערכו, בעסקת ליסינג ניתן במקרים רבים, לקבל מחיר נמוך יותר ממחיר קניית רכב מהיבואן, בשעה שזו כוללת בתוכה תחזוקה שוטפת, טסטים, ביטוחים, וכדומה.

עסקת ליסינג רכב

מקובל לחשוב כי עסקאות ליסינג רכב מיועדות לחברות גדולות שברשותן מספר רכבי חברה ויכולות להרשות לעצמן חידוש רכב ושדרוגו לרכב חדש יותר, כל 3 שנים לערך (כך שומר הרכב על ערכו הכספי). כיום ניתן לראות כי גם לקוחות בשוק הפרטי נוהרים יותר ויותר לביצוע עסקת ליסינג רכב ומעדיפים אותה על פני האלטרנטיבה של קניית רכב תוך השקעת סכום כסף גדול. הסיבה לכך נעוצה כנראה במחירי השוק בעולם הרכבים המקשים על קניית רכב חדש וכך משתלם ללקוח הפרטי לרכוש רכב בליסינג ולקבל תנאי תשלום נוחים בהתאם למצבו הפיננסי.

ליסינג מימוני

ליסינג מימוני לרכב הוא מסלול המאפשר ללקוח לקבל רכב חדש מחברת ליסינג בתמורה לתשלומי החזר על בסיס חודשי למשך תקופת ההסכם אשר נפרשת לרוב על פני 36-60 חודשים. בעסקה זו הלקוח משלם אך ורק על שווי עלות הרכב ונושא בעצמו בהוצאות השוטפות של תחזוקתו.

• למידע מורחב בנושא הכנסו למדריך ליסינג מימוני

ליסינג תפעולי

ליסינג תפעולי לרכב מהווה כעין השכרת רכב לטווח ארוך, לרוב לתקופה של 3 שנים. במהלך תקופת העסקה משלם הלקוח סכום חודשי עבור השימוש ברכב וההוצאות הנלוות לאחזקתו כגון טיפולים, אגרות, ביטוח ועוד.

• למידע מורחב בנושא הכנסו למדריך ליסינג תפעולי

חברות ליסינג רכב

כלקוח פרטי, חלה אחריות גדולה יותר ברכישת ליסינג רכב כאשר יש לערוך השוואת מחירים מקיפה בין החברות השונות בשוק המתחרות ביניהן על מגוון, כלל והיקף לקוחותיהם, תוך הצעת הטבות ותנאים שונים משתלמים מחברה לחברה. בין חברות הליסינג המוכרות נמצאות חברת שלמה סיקסט, דרונט, אוויס, אלבר, אלדן, ליסקאר, הרץ ועוד.

בין אם אתם לקוחות פרטיים או בעלי עסק, בין אם אתם מעוניינים בליסינג לרכב פרטי, חדש, יד שניה או אפילו ליסינג לרכב מסחרי, מומלץ לבחון כמה שיותר הצעות של חברות ליסינג שונות על מנת להתאים את העסקה המשתלמת ביותר ולברר בדיוק מה מציעה כל חברה במסגרת תנאי העסקה, לבחון את הרכבים ואף לברר עם החברה את תקני הבטיחות של הרכב. אחרי הכל, מדובר בעסקה הנמשכת על פני תקופה וחשוב לוודא שגובה ההחזר החודשי של עסקת הליסינג בחברה כזו או אחרת, אכן עומד במסגרת התקציב שלכם.

רוצים לבצע השוואת מחירים בנוחות? מלאו פרטים בטופס באתר וקבלו מגוון הצעות מחיר מחברות ליסינג רכב בקלות!

 
פריים ליס 730