ליסינג סנטר

ליסינג תפעולי לעסקים

ליסינג  >  ליסינג תפעולי  >  ליסינג תפעולי לעסקים

ליסינג לעסקים, בדומה לליסינג ללקוחות פרטיים, הינו עסקת חכירה לרכב, המאפשרת ללקוחותיה לשכור רכב לתקופה של בין 36-60 חודשים, בהתבסס על תשלום חודשי קבוע. עם סיומה של תקופת ההשכרה, ניצבות בפני הלקוח שתי אפשרויות, האחת - לרכוש את הרכב מהחברה ואילו השניה - להחזיר את הרכב ה"משומש" ולהתחיל עסקת ליסינג חדשה לרכב חדש יותר. ישנם מגוון מסלולי ליסינג תפעולי לעסקים ונתפסים כאידיאליים ומשתלמים ביותר.

ליסינג לעסקים

היות ומרבית העסקים כיום בוחרים לאפשר לעובדיהם לקבל רכב חברה וליהנות משלל ההטבות הכרוכות בעניין, נמצא כי מסלולי ליסינג לעסקים הם הדרך הנוחה והמשתלמת ביותר לעשות זאת. ליסינג תפעולי לעסקים, מאפשר לבעל העסק להינות ממגוון יתרונות אישיים וכלכליים, בניהם האפשרות להחזיק צי של רכבים בעלי איכות גבוהה, באמצעות תנאי תשלום חודשיים קבועים מראש, וכמובן להינות מהאפשרות המבוקשת להעניק לעובדיו הטבה משמעותית של "רכב צמוד" בתנאי מיסוי מועדפים.

ליסינג תפעולי לעסקים: יתרונות

כאמור, ליסינג לעסקים טומן בחובו יתרונות רבים, ומועיל לבעל העסק הן במישור הכלכלי והן במישור האישי. במישור הכלכלי - ליסינג תפעולי לעסקים מסייע לבעל העסק לחסוך בעלויות ההוצאות השוטפות שכרוכות באחזקת הרכבים. כגון: כוח אדם שיישא באחריות על תחזוק ותפעול הרכבים (ביטוחים, טסט, תיקונים ועוד..).

למעלה מזה, במהלך תקופת חכירת הרכבים, כל הרכבים מנוהלים ומטופלים בידי חברת הליסינג, כך שבעל העסק זוכה להפיק נחת רוח מהשירותים שחברות הליסינג מבצעות במקומו ולחסוך מעצמו אחריות רבה, לחצים וכאבי ראש שלבטח היה נאלץ להתמודד איתם אם הרכבים היו בבעלותו.

בנוסף, הוצאות הרכב לעסקים שבוחרים בעסקאות חכירה באמצעות מסלולי ליסינג כאלה, נרשמות כהוצאה ולא כהשקעה ולפיכך מוכרות לצורכי מס.

בעקבות תנאי השכרה נוחים אלה המוצעים לבעלי העסקים על ידי חברות הליסינג השונות, עסקה זו מהווה פתרון אידיאלי ויעיל לחברות הרוצות לשפר את תנאי ההעסקה של עובדיהן.

 
פריים ליס 730