ליסינג סנטר

מימון רכב

ליסינג  >  רכב ליסינג  >  מימון רכב

מימון רכב יכול להתבצע בדרכים מגוונות החל מלקיחת הלוואה מהבנק לשם קניית רכב או באמצעות ביצוע עסקת ליסינג מימוני משתלמת.

רוצים לקנות רכב ומתלבטים כיצד לממן אותו? הגעתם למקום הנכון. במאמר זה נפרט עבורכם את מגוון הדרכים באמצעותן תוכלו לממן רכב. בין אם מדובר בקניית רכב חדש או יד שניה, צריך מקור מימון כלשהו על מנת לבצע את הרכישה.

אחת הדרכים לממן רכב היא להשקיע סכום כסף אותו תוכלו ליידע לשם הקנייה. אפשרות מימון רכב באמצעות הון עצמי מתאימה למי שיש בידו את הסכום הנדרש לקניית הרכב ואינה מתאימה לכל אחד שכן הסכום הנדרש לקניית רכב הוא סכום לא מבוטל, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בקניית רכב חדש יד ראשונה.

מימון רכב מליסינג

אחת הדרכים הנוחות ביותר לקניית רכב חדש היא ליסינג מימוני. בדרך זו נהנה הקונה מרכב חדש בעסקת תשלומים נוחה הפרוסה על תקופה מוגדרת מראש. עסקת ליסינג מימוני מגדירה מראש את גובה התשלומים החודשיים ואף מאפשרת לשלם את היתרה בתום תקופת ההסכם לרכישת הרכב הסופית, או לחילפין לשדרג את הרכב ברכב חדש יותר.

הלוואות מימון רכב

הלוואה בנקאית: אפשרות נוספת לקניית רכב חדש או משומש, המתאימה למי שאין בידו כסף נזיל לרכישת הרכב היא לקיחת הלוואה מהבנק. ישנם בנקים המאפשרים הלוואה בתנאים נוחים ובמקרים מסויימים לקיחת ההלוואה יכולה להיות משתלמת. כמו בכל מקרה אחר של לקיחת הלוואה בנקאית יש לבדוק את תנאי ההלוואה, סכומי ההחזר החודשיים והריביות הנלוות ולוודא שגובהה ההכנסות החודשיות הצפויות גבוה מסכומי ההחזר.

סוכנויות מימון: ישנן חברות המספקות שירותי מימון רכב באמצעות הלוואת מימון השונה מהלוואה רגילה בכך שניתן לשעבד את הרכב שנקנה כנגד ההלוואה שנלקחה. אחת הסוגנויות היא מימון ישיר מבית ביטוח ישיר.

 
פריים ליס 730