ליסינג סנטר

קניית רכב חדש

ליסינג  >  רכב ליסינג  >  קניית רכב  >  קניית רכב חדש

קניית רכב חדש טומנת בחובה יתרונות רבים וכמובן הנאה צרופה אך לקראת הקנייה חשוב לשים לב לכמה דברים חשובים. לפניכם כל המידע על קניית מכונית חדשה.

תהליך קניית רכב חדש יכול להיות חווייה מהנה שלא תשכח. המחשבה על רכב חדיש ומתקדם, כזה שאף אחד לא נהג בו לפנינו, מפתה רבים מאיתנו שאכן מגשימים את החלום, אפילו במחיר סכום כסף לא מבוטל, שהרי מי מאיתנו לא ישמח להכנס לסוכנות היבואן ולצאת עם רכב אפוף ריח חדיש של ניילונים?

תהליך קבלת ההחלטות לקראת קניית רכב חדש מחייב לשקול ולבחון כמה דברים חשובים בטרם הקנייה על מנת לבצע קנייה מהנה וחכמה כאחד.

איזה רכב חדש לקנות?

אחד הדברים החשובים הוא בחירת רכב שישרת את מטרותיכם. מגוון הרכבים החדשים אותם ניתן לקנות הוא גדול אך אם כבר מוכרחים לבחור אחד, כדאי לבחור באחד שישרת את מטרותיכם היומיומיות. האם מעוניינים במכונית קטנה או גדולה? אוטומטית או בעלת תיבת הילוכים ידנית? חשבו על בעיות חנייה, על מספר האנשים אותם אתם נוהגים להסיע ברכב, על פקקים אפשריים ועוד. כל אלה, יהוו חלק מהשיקולים החשובים בבחירת סוג הרכב וגודלו.

ומה לגבי בטיחות? אביזרי הבטיחות ברכב הם אחד השיקולים החשובים לקניית רכב חדש ורצוי מאוד לקחת אותם בחשבון. בדקו את כמות כריות האויר, אזורי הקריסה ושאר מנגנוני הבטיחות של המכונית. אל תקלו ראש באביזרים חשובים כאלה.

אבזור מפנק ונוח הוא דבר נוסף שיש לבחון כאשר בודקים רכב חדש פוטנציאלי לקנייה. אם כבר רכב חדש אז רכב נוח ומפנק לא?! נעילה מרכזית, חלונות חשמליים, מראות חשמליות, כיוונון מושב הנהג ושאר מיני מתיקה שכדאי לפרגן לעצמכם, יכולים להפוך את הנסיעה היומיומית ברכב החדש שלכם לחווייה מפנקת.

שיקול חשוב אחר שיש לבחון בעת בחירת רכב חדש הוא את סוג המנוע בהקשר להוצאות הדלק העתידיות. מנוע בנזין הוא המנוע הקלאסי, מנוע דיזל הנחשב חסכוני יותר מבנזין או אולי מכונית היברידית המשלבת מנוע בנזין ומנוע חשמלי וידידותית לסביבה? כל אלה חייבים להכלל במסגרת השיקולים החשובים לבחירת רכב החלומות.

קניית רכב חדש מליסינג או מהיבואן?

כאן נכנס עניין התקציב ותנאי התשלום. ניתן לקנות רכב חדש מסוכנות היבואן או לממן אותו במסלולי ליסינג מימוני באמצעות חברות ליסינג. ערכו סקר שוק לבדיקת מחירים באמצעות מחירון רכב חדש ובדיקת תנאי התשלום בסוכנויות היבואנים ובחברות הליסינג וקבלו מושג על אפשרויות הרכישה המוצעות לכם. אם יש לכם רכב נוכחי אותו אתם צריכים למכור ייתכן שעסקת טרייד אין תוכל לסייע לכם גם בזה. בצעו השוואת מחירים חכמה ואל תהססו לקבל המלצות מאנשים הנוהגים ברכב זהה ולהעשיר את עצמיכם במידע נוסף.

ולבסוף, קחו את הרכב לנסיעת מבחן. הרגישו את חוויית הנהיגה ודמיינו את עצמכם נוהגים ברכב על בסיס יומי. אחרי הכל, אתם עומדים להפרד מסכום כסף רציני תמורת רכב חדש כך שכדאי להיות בטוחים, מרוצים ושבעי רצון מהתענוג החדש.

 
פריים ליס 730