ליסינג סנטר

קניית רכב יד שניה

ליסינג  >  רכב ליסינג  >  קניית רכב  >  קניית רכב יד שניה

קניית רכב יד שניה משמעותה קניית רכב משומש שאינו נחשב לרכב יד ראשונה. רכב שכזה, על אף היותו משומש, "מספק את הסחורה" כנדרש ומשרת את הנהג נאמנה. בהיבט הפיננסי, קניית רכב יד שנייה מתאימה במיוחד לאנשים שבוחרים להשקיע בחיפוש ולחסוך בתשלום. אולם, לא פעם קניית רכב יד שניה מלווה בהפתעות שליליות שארגנו מוכרי הרכב הערמומיים. על כן בשביל להמנע מנפילה ברשתם, כדאי לשים לב למספר פרמטרים חשובים טרם קניית רכב מיד שניה.

קניית רכב משומש

כאשר ניצבים בפני ההחלטה על קניית רכב משומש, כדאי להגדיר תחילה איזה רכב מעוניינים לרכוש, מהו המודל שמחפשים ומה הסכום שמעוניינים להשקיע ברכב. לאחר שמגדירים בדיוק באיזה רכב מבקשים, ניתן לאתרו בקלות באמצעות שלל לוחות הרכבים הקיימים באינטרנט, או בעזרת הדרך הוותיקה של מודעות הפרסום בעיתונים.

בין אם מדובר בקניית רכב יד שניה או כל רכב משומש אחר, חשוב מאוד להקפיד לבצע מספר בדיקות. אחת הבדיקות שכדאי לערוך היא בחינת הרכב באור יום. כאשר בוחנים את הרכב לאור יום, יכולים לראות בבירור את מצבו ולאתר נזקים ופגמים במידה וישנם. בנוסף, גם אם הכל נראה תקין ומבטיח, חשוב מאוד לבצע בדיקת רכב מקצועית במכון מוסמך. בדיקה כזו עשויה לגלות גם את הפגמים והתקלות שהמוכרים מנסים להסתיר.

מחירון רכב יד שניה

מחירון רכב יד שניה מכיל בתוכו את מחירם של מגוון רכבים מיד שניה. המחירים המופיעים במחירון יד שניה מוצגים לאחר שקלול מספר פרמטרים מגוונים המשפיעים על מחירי הרכבים (שנתון הרכב, מקרי תאונות, בעלות קודמת של ליסינג ועוד) ולכן כדאי לעיין במחירון רכבי יד שנייה טרם ביצוע עסקת הקנייה. לאחר עיון במחיר המחירון תוכלו לדעת מהו המחיר המשוער אותו אתם אמורים להוציא על קניית הרכב ולהתארגן לכך בהתאם.

בנוסף, עיון במחיר המחירון יבטיח לכם שלא יוכלו לעבוד עליכם בנוגע לתשלום שתתבקשו לשלם אודות קניית רכב מיד שנייה, או לחילופין, להשלות אתכם שעושים לכם הנחה משמעותית. כל זמן שהידע בידיים שלכם תוכלו להרוויח ולהמנע מהפסדים מיותרים.

 
פריים ליס 730